Firma Profili

Şamdanlı Yangın, Yangın Güvenlik sektöründe uzun yıllar kalitesinden ödün vermeden Türkiye’ nin lider kurumları arasında yer almıştır. Şamdanlı Yangın, müşterilerine kalite ve güven sunan öncü bir marka olarak, ilerleyen yıllarda da bu değerlerini koruyarak yoluna istikrarlı adımlarla devam etmektedir. Şamdanlı Yangın, Önce İnsan Felsefesi’nden yola çıkarak geliştirmiş olduğu ürünleri hedef kitlesine sunmaktadır. Yangın esnasında yüksek seviyede güvenlik sunmak Şamdanlı Yangının en önemli ilkesidir. Şamdanlı Yangın olarak, tüm faaliyet ve hizmetlerimizde, ekolojik dengeyi korumak için gerekli olan her türlü korumayı sağlamak ana misyonumuzdur.

Kalite Politikamız

Şamdanlı Yangın Söndürme Cihazları, sektörde en güvenilen ve tercih edilen şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Şamdanlı Yangın olarak Kalite Politikamız doğrultusunda;

Amacımız müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet verebilmek, markamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
Şamdanlı Yangın markasının yönetimi, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar.
Kalite” bir yaşam tarzıdır. “Kalite” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “Kalite” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Şamdanlı Yangın olarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.
İmalatta hedefimiz İlk ve Sonraki Her Seferde Doğru Yapmak ve Sıfır Hatadır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve müşteriye teslim edilmesi vazgeçilemez ilkemizdir.

Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve yardımcı sanayicilerimizin de kalite sürecimize katılmasını sağlar, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışırız.
Şamdanlı Yangın markası olarak; Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak sağlanması “Kalite” anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Misyonumuz

Şamdanlı Yangın Söndürme Cihazları olarak misyonumuz;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile hedef kitlemizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir marka olmak,

Şamdanlı Yangın markası olarak kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek,

Tüketici haklarını savunmak, firma kurumsallığımız ve ürünlerimiz ile doğaya ve insana saygı prensibini son derece titizlikle uygulamak,

Yangın söndürme konusunda insanlık için; verimli, kolay kullanılabilen, hayatı kolaylaştıracak ürünler yapmak,

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Yangın Söndürme faaliyet alanlarında yeni iş istihdamları oluşturmak,

Düşük maliyet ve yüksek kalitede donanımlı ve etkili ürünler geliştirerek bu ürünleri hedef kitleye sunmak.

Vizyonumuz

Şamdanlı Yangın Söndürme Cihazları olarak vizyonumuz;

Şamdanlı Yangın markası olarak ürettiğimiz tüm ürünlerde ve verdiğimiz hizmetlerde Türkiye’ de sektörde en iyisi olmaya devam ederek Dünyada bilinen örnek şirket olmak.

Yangın söndürme konusunda donanımlı, etkili ürünlerimiz ve yüksek seviyede müşteri memnuniyeti yaratan hizmetlerimiz ile kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası olmak.

Şamdanlı Yangın olarak; diğer rakip firmalara öncülük etmek.